Themes - Sydney - en to uk_UA translation catalogue (428 entries)

note: Description of the theme
en: Sydney is a powerful business theme that provides a fast way for companies or freelancers to create an awesome online presence. As well as being fully compatible with Elementor, Sydney brings plenty of customization possibilities like access to all Google Fonts, full color control, layout control, logo upload, full screen slider, header image, sticky navigation and much more. Also, Sydney provides all the construction blocks you need to rapidly create an engaging front page.
uk_UA: Sydney — це потужна бізнес тема, яка швидко допоможе компанії або фрілансерам створити відмінний сайт. Sydney забезпечує багато можливостей налаштування, таких як доступ до всіх шрифтів Google, повний контроль кольорів, контроль розміщення, завантаження логотипу, повноекранний слайдер, зображення заголовку, прикріплена навігація та багато іншого. Також, Sydney забезпечує все необхідне для швидкого створення привабливої головної сторінки.

en: or go to the Customizer
uk_UA: чи перейдіть до Налаштовувача

en: Click the pencil icon to change this text
uk_UA: Натисніть на іконку олівця, для зміни тексту

note: Template Name of the theme
en: No sidebar
uk_UA: Без бічної колонки

note: Template Name of the theme
en: Page builder ready
uk_UA: Page builder готовий

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Activate %2$s
uk_UA: Активувати %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Update %2$s
uk_UA: Оновити %2$s

note: translators: %2$s: plugin name in screen reader markup
en: Install %2$s
uk_UA: Встановити %2$s

en: No plugins to install, update or activate.
uk_UA: Немає плагінів для встановлення, оновлення або активації.

en: There are one or more required or recommended plugins to install, update or activate.
uk_UA: Необхідно встановити, оновити або активувати ще один або кілька обов'язкових і рекомендованих плагінів.

note: translators: %s: plugin name.
en: Updating Plugin: %s
uk_UA: Оновлення плагіну: %s

[ctx: post date]
en: Posted %s
uk_UA: Оприлюднено %s

en: Single post title size
uk_UA: Розмір заголовку окремого запису

en: Classic (alternative)
uk_UA: Класичний (альтернативний)

en: Free vs Pro
uk_UA: Free проти Pro

en: Getting started
uk_UA: Почати

en: Hello, %s,
uk_UA: Привіт, %s,

en: Get started with Sydney
uk_UA: Розпочати з Sydney

en: Welcome to Sydney. To get started please make sure to visit our <a href="%s">welcome page</a>.
uk_UA: Вітаємо у Sydney. Щоб розпочати, будь ласка, обов'язково відвідайте нашу  <a href="%s">початкову сторінку</a>.

en: Go to the automatic importer
uk_UA: Перейти до автоматичного імпортера

en: Install and activate
uk_UA: Встановити та активувати

en: Feature
uk_UA: Особливості

en: See the Documentation
uk_UA: Перегляньте документацію

en: Visit the forums
uk_UA: Відвідайте форуми

en: Visit our forums
uk_UA: Відвідайте наші форуми

en: Priority support
uk_UA: Пріоритетна підтримка

en: WooCommerce compatible
uk_UA: Сумісна з WooCommerce

en: Single Post/Page Options
uk_UA: Параметри окремого запису/сторінки

en: Background image support
uk_UA: Підтримка фонового зображення

en: Color options
uk_UA: Параметри кольору

en: Polylang integration
uk_UA: Інтеграція з Polylang

en: Front Page Blocks
uk_UA: Блоки головної сторінки

en: Slider, image or video header
uk_UA: Слайдер, зображення чи відео заголовку

en: Social Icons
uk_UA: Іконки соціальних мереж

en: Parallax backgrounds
uk_UA: Фон з ефектом паралаксу

en: Access to all Google Fonts
uk_UA: Доступ до всіх Google Fonts

en: 5 Extra Page Templates (Contact, Featured Header - Default, Featured Header - Wide, No Header - Default, No Header - Wide)
uk_UA: 5 додаткових шаблонік сторінок (Контакти, Заголовок  - за замовчуванням, Заголовок - широкий, Без заголовку - за замовчуванням, Без заголовоку - широкий)

en: Header support for shortcodes
uk_UA: Шапка підтримує скорочені коди

en: Header support for Crelly Slider
uk_UA: Шапка підтримує Crelly Slider

en: Extra Customizer Options (Front Page Section Titles, Single Employees, Single Projects, Header Contact Info, Buttons)
uk_UA: Додаткові параметри налаштування теми (Заголовки розділів головної сторінки, Окремі співробітники, Окремі проєкти, Контактна інформація в заголовку, Кнопки)

en: Extra widgets (timeline, latest news in carousel, pricing tables, a new employees widget and a new contact widget)
uk_UA: Додаткові віджети (часовий графік, карусель останніх новин, таблиці цін, новий віджет співробітників і новий віджет зворотного зв'язку)

en: Footer Credits option
uk_UA: Налаштування тексту підвалу

en: Our documentation can help you learn how to use the theme and also provides you with premade code snippets and answers to FAQs.
uk_UA: Документація може вам допомогти дізнатися як користуватися темою. Також там є готові фрагменти коду і відповіді на часті питання.

en: Need help? Go ahead and visit our support forums and we'll be happy to assist you with any theme related questions you might have
uk_UA: Потрібна допомога? Відвідайте наші форуми підтримки та ми з задоволенням допоможемо вам знайти відповіді на питання щодо використання нашої теми

en: Widgetized footer
uk_UA: Віджетизований підвал

en: Translation ready
uk_UA: Готово до перекладу

en: Responsive
uk_UA: Aдаптивний

en: Full screen
uk_UA: На повний екран

en: Slider mobile behavior
uk_UA: Поведінка слайдера на мобільних пристроях

en: Normal
uk_UA: Звичайний

en: Video mode:
uk_UA: Режим відео:

en: Lightbox
uk_UA: Лайтбокс

en: Mobile menu button
uk_UA: Кнопка мобільного меню

en: Text before the play button (only for lightbox mode):
uk_UA: Текст перед кнопкою програвання (тільки для режиму "Лайтбокс"):

en: Menu items hover
uk_UA: Ефект при наведенні на пункти меню

en: Video
uk_UA: Відео

en: Add a value in the field to change the top/bottom row padding, otherwise 100px will be applied by default
uk_UA: Додайте значення в поле, щоб змінити верхній/нижній відступ ряду, в іншому випадку 100px буде застосовуватися за замовчуванням

en: Excerpt
uk_UA: Уривок

en: Full content
uk_UA: Увесь вміст

en: Content to display:
uk_UA: Вміст для відображення:

en: Get Sydney Pro
uk_UA: Отримати Sydney Pro

en: Ready for more?
uk_UA: Готові до більшого?

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Content alignment
uk_UA: Вирівнювання вмісту

en: Headings color
uk_UA: Колір заголовків

en: This setting depends on the content, it may or may not work
uk_UA: Цей параметр залежить від змісту, він може або не може працювати

en: Header
uk_UA: Заголовок

en: Right
uk_UA: Зправа

en: Center
uk_UA: По центру

en: Left
uk_UA: Зліва

en: This applies to all headings in the widget, except the widget title
uk_UA: Це відноситься до всіх заголовкам в віджеті, за винятком заголовку віджета

en: Widget title color
uk_UA: Колір заголовку віджета

en: Overlay color
uk_UA: Колір нашарування

en: Disable row overlay?
uk_UA: Вимкнути нашарування ряду?

en: [DEPRECATED] Please use the color option from Edit Row > Design > Overlay color
uk_UA: [ЗАСТАРІЛО] Будь ласка, скористайтеся параметром "Колір нашарування" в розділі Редагувати рядок > Дизайн

en: Show all
uk_UA: Показати все

en: Show project title?
uk_UA: Показувати назву проекту?

en: "Show all" text:
uk_UA: Текст "Показати всі":

en: Number of projects to show (-1 shows all of them):
uk_UA: Кількість проектів для відображення (-1 для відображення всіх)

en: Display your projects in a grid.
uk_UA: Відображайте свої проєкти по сітці

en: Show navigation filter? (Category slugs must be specified).
uk_UA: Відображати фільтр навігації? (мусять бути вказані частини посилань категорій).

en: Enter the slugs (comma separated) for your categories or leave empty to show all projects.
uk_UA: Введіть частини посилань своїх категорій (розділені комами), або залиште поле порожнім, щоби показувати всі проєкти.

en: Page wrapper - bottom padding
uk_UA: Вмістилище сторінки — нижній відступ

en: Open clients links in a new tab?
uk_UA: Відкривати посилання клієнтів у новій вкладці?

en: Page wrapper - top padding
uk_UA: Вмістилище сторінки — верхній відступ

en: Top padding for the page wrapper (the space between the header and the page title)
uk_UA: Верхній відступ для вмістилища сторінки (простір між заголовком сайту та заголовком сторінки)

en: Bottom padding for the page wrapper (the space between the page content and the footer)
uk_UA: Нижній відступ для вмістилища сторінки (простір між вмістом сторінки та підвалом)

en: Support
uk_UA: Підтримка

en: Autoplay time [ms]
uk_UA: Час затримки [мс]

en: Documentation
uk_UA: Документація

en: Sydney Info
uk_UA: Інформація про Sydney

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Updating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Оновлення плагіну %1$s (%2$d/%3$d)

en: No plugins are available to be updated at this time.
uk_UA: Наразі немає оновлень плагінів.

en: No plugins were selected to be updated. No action taken.
uk_UA: Не обрано плагіни для оновлення. Ніяких дій не здійснено.

en: No plugins were selected to be activated. No action taken.
uk_UA: Не обрано плагіни для увімкнення. Ніяких дій не здійснено.

en: No plugins were selected to be installed. No action taken.
uk_UA: Не обрано плагіни для встановлення. Ніяких дій не здійснено.

en: Update
uk_UA: Оновити

en: Upgrade message from the plugin author:
uk_UA: Повідомлення про оновлення від автора плагіна:

en: Version
uk_UA: Версія

en: Available version:
uk_UA: Доступна версія:

en: Installed version:
uk_UA: Встановлена версія:

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Activate <span class="count">(%s)</span> | To Activate <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Активувати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Активувати <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Активувати <span class="count">(%s)</span>

en: Minimum required version:
uk_UA: Вимагається версія не нижче

[ctx: as in: "version nr unknown"]
en: unknown
uk_UA: невідомо

note: translators: 1: number of plugins.
en: Update Available <span class="count">(%s)</span> | Update Available <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Доступне оновлення <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Доступні оновлення <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Доступні оновлення <span class="count">(%s)</span>

note: translators: 1: number of plugins.
en: To Install <span class="count">(%s)</span> | To Install <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Встановити <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Встановити <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Встановити <span class="count">(%s)</span>

[ctx: plugins]
note: translators: 1: number of plugins.
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[0]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[1]: Всі <span class="count">(%s)</span>
uk_UA[2]: Всі <span class="count">(%s)</span>

en: Requires Update
uk_UA: Потребує оновлення

en: Update recommended
uk_UA: Оновлення рекомендовано

en: Required Update not Available
uk_UA: Потрібне оновлення недоступне

en: External Source
uk_UA: Зовнішнє джерело

en: Active
uk_UA: Діючий

[ctx: plugin A *and* plugin B]
en: and
uk_UA: та

en: Update Required
uk_UA: Потрібне оновлення

en: Please contact the plugin provider and ask them to package their plugin according to the WordPress guidelines.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з автором плагіна та попросіть запакувати плагін відповідно до правил WordPress.

en: This plugin needs to be updated to be compatible with your theme.
uk_UA: Цей плагін потрібно оновити для сумісності з вашою темою.

en: Please contact the administrator of this site for help.
uk_UA: Будь ласка, зв'яжіться з адміністратором цього сайту, щоб отримати допомогу.

note: translators: 1: plugin name.
en: Plugin not activated. A higher version of %s is needed for this theme. Please update the plugin.
uk_UA: Плагін не активовано. Для цієї теми потрібна новіша версія %s. Будь ласка, оновіть плагін.

note: translators: 1: plugin name.
en: No action taken. Plugin %1$s was already active.
uk_UA: Ніяких дій не здійснено. Плагін %1$s було вже активовано.

en: Begin updating plugin | Begin updating plugins
uk_UA[0]: Почати оновлення плагіна
uk_UA[1]: Почати оновлення плагінів
uk_UA[2]: Почати оновлення плагінів

note: translators: 1: plugin name(s).
en: There is an update available for: %1$s. | There are updates available for the following plugins: %1$s.
uk_UA[0]: Доступно оновлення для: %1$s.
uk_UA[1]: Доступні оновлення для наступних плагінів: %1$s.
uk_UA[2]: Доступні оновлення для наступних плагінів: %1$s.

en: The remote plugin package consists of more than one file, but the files are not packaged in a folder.
uk_UA: Архів плагіна містить більше одного файлу, але ці файли не в теці.

en: The remote plugin package does not contain a folder with the desired slug and renaming did not work.
uk_UA: Архів плагіна не містить теки з бажаним слаґом і перейменування не спрацювало.

en: Something went wrong with the plugin API.
uk_UA: Щось пішло не так із API плагіну.

note: Template Name of the theme
en: Full width
uk_UA: Уся ширина

note: Template Name of the theme
en: Front Page
uk_UA: Головна сторінка

en: Display your testimonials in a slider.
uk_UA: Відображайте свої рекомендації в слайдері.

en: In order to display this widget, you must first add some testimonials from your admin area.
uk_UA: Щоби відображати цей віджет, ви мусите спочатку додати рекомендації зі своєї Майстерні.

en: Display a video from Youtube, Vimeo etc.
uk_UA: Відображення відео з Youtube, Vimeo, і т. д.

en: Number of testimonials to show (-1 shows all of them):
uk_UA: Кількість рекомендацій для показу (-1 для показу всіх):

en: The URL for your button [In case you want a button below your testimonials block]
uk_UA: Посилання кнопки [Якщо ви хочете кнопку під розділом ваших рекомендацій]

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our testimonials</em> if left empty]
uk_UA: Текст кнопки [За замовчуванням <em>Побачити всі наші рекомендації</em>, якщо поле залишити порожнім]

en: See all our testimonials
uk_UA: Побачити всі наші рекомендації

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all testimonials.
uk_UA: Введіть слаґ своєї категорії, або залиште поле порожнім, щоби показувати всі рекомендації.

en: Paste the URL of the video (only from a network that supports oEmbed, like Youtube, Vimeo etc.):
uk_UA: Вставте посилання відео (тільки з мережі, яка підтримує oEmbed, наприклад Youtube, Vimeo, і т. д.):

en: &mdash; Select &mdash;
uk_UA: &mdash; Обрати &mdash;

en: In order to display your social icons in a widget, all you need to do is go to <strong>Appearance > Menus</strong> and create a menu containing links to your social profiles, then assign that menu here. Supported networks: Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Dribble, Vimeo, Linkedin, Youtube, Flickr, Pinterest, Tumblr, Foursquare, Behance.
uk_UA: Щоби відображати іконки соціальних мереж у віджеті, перейдіть до розділу <strong>Вигляд &rarr; Меню</strong> і створіть меню з посиланнями на ваші облікові записи соціальних мереж, потім оберіть це меню тут. Підтримувані мережі: Facebook, Twitter, Google Plus, Instagram, Dribble, Vimeo, Linkedin, Youtube, Flickr, Pinterest, Tumblr, Foursquare, Behance.

en: Select your social menu:
uk_UA: Оберіть меню соціальних мереж:

en: No menus have been created yet. <a href="%s">Create some</a>.
uk_UA: Меню ще не створено. <a href="%s">Створити</a>.

en: Display your social profile on your front page
uk_UA: Відображайте свій обліковий запис соціальної мережі на головній сторінці

en: Show your visitors some of your skills.
uk_UA: Покажіть своїм відвідувачам деякі свої вміння.

en: First skill name
uk_UA: Назва першого вміння

en: First skill value
uk_UA: Значення першого вміння

en: Second skill name
uk_UA: Назва другого вміння

en: Second skill value
uk_UA: Значення другого вміння

en: Third skill name
uk_UA: Назва третього вміння

en: Third skill value
uk_UA: Значення третього вміння

en: Fourth skill name
uk_UA: Назва четвертого вміння

en: Fourth skill value
uk_UA: Значення четвертого вміння

en: Number of services to show (-1 shows all of them):
uk_UA: Кількість послуг для показу (-1 для показу всіх):

en: The URL for your button [In case you want a button below your services block]
uk_UA: Посилання кнопки [Якщо ви хочете кнопку під розділом ваших послуг]

en: See all our services
uk_UA: Побачити всі наші послуги

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our services</em> if left empty]
uk_UA: Текст кнопки [За замовчуванням <em>Побачити всі наші послуги</em>, якщо поле залишити порожнім]

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all services.
uk_UA: Введіть слаґ своєї категорії, або залиште поле порожнім, щоби показувати всі послуги.

en: Add a bit of text here. It will be displayed.
uk_UA: Додайте тут трохи тексту. Він буде відображатися.

en: Add your list items here. One item per row, start each row with <strong>^</strong>. Example: <strong>^ list item </strong>
uk_UA: Додайте елементи списку сюди. Один елемент на рядок, починайте кожен рядок символом <strong>^</strong>. Приклад: <strong>^ елемент списку</strong>

en: Call to action button URL:
uk_UA: Посилання кнопки заклику до дії:

en: Call to action button text:
uk_UA: Текст кнопки заклику до дії:

en: Show what services you are able to provide.
uk_UA: Покажіть які послуги ви можете надати.

en: In order to display this widget, you must first add some services from your admin area.
uk_UA: Щоби відображати цей віджет, ви мусите спочатку додати послуги зі своєї Майстерні.

en: Display services in two columns instead of three?
uk_UA: Відображати послуги у дві колонки замість трьох?

en: Number of columns:
uk_UA: Кількість колонок:

en: Title:
uk_UA: Заголовок:

en: Display your clients list.
uk_UA: Відображайте список своїх клієнтів.

en: Display your team members in a stylish way.
uk_UA: Відображайте учасників своєї команди стильно.

en: Number of clients to show (-1 shows all of them):
uk_UA: Кількість клієнтів для показу (-1 для показу всіх):

en: Number of employees to show (-1 shows all of them):
uk_UA: Кількість співробітників для показу (-1 для показу всіх):

en: The URL for your button [In case you want a button below your clients block]
uk_UA: Посилання кнопки [Якщо ви хочете кнопку під розділом ваших клієнтів]

en: See all our clients
uk_UA: Побачити всіх наших клієнтів

en: See all our employees
uk_UA: Побачити всіх наших співробітників

en: See all our news
uk_UA: Побачити всі наші новини

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our clients</em> if left empty]
uk_UA: Текст кнопки [За замовчуванням <em>Побачити всіх наших клієнтів</em>, якщо поле залишити порожнім]

en: The text for the button [Defaults to <em>See all our employees</em> if left empty]
uk_UA: Текст кнопки [За замовчуванням <em>Побачити всіх наших співробітників</em>, якщо поле залишити порожнім]

en: Add the text for the button here if you want to change the default <em>See all our news</em>
uk_UA: Додайте текст кнопки тут, якщо ви хочете змінити значення за замовчуванням <em>Побачити всі наші новини</em>

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all clients.
uk_UA: Введіть слаґ своєї категорії, або залиште поле порожнім, щоби показувати всіх клієнтів.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show all employees.
uk_UA: Введіть слаґ своєї категорії, або залиште поле порожнім, щоби показувати всіх співробітників.

en: Enter the slug for your category or leave empty to show posts from all categories.
uk_UA: Введіть слаґ своєї категорії, або залиште поле порожнім, щоби показувати записи всіх категорій.

en: In order to display this widget, you must first add some clients from your admin area. Set your client logos as featured images.
uk_UA: Щоби відображати цей віджет, ви мусите спочатку додати клієнтів зі своєї Майстерні. Задавайте логотипи та головні зображення для своїх клієнтів.

en: In order to display this widget, you must first add some employees from the dashboard. Add as many as you want and the theme will automatically display them all.
uk_UA: Щоби відображати цей віджет, ви мусите спочатку додати співробітників зі своєї Майстерні. Додавайте їх стільки, скільки хочете, та тема автоматично буде відображати їх усіх.

en: Display the button inline with the text?
uk_UA: Відображати кнопку врівень із текстом?

en: Enter an URL here if you want to section to link somewhere.
uk_UA: Введіть тут посилання, якщо ви хочете, щоби цей розділ кудись посилався.

en: Center the employees? (use only if you have 1 or 2 employees)
uk_UA: Відцентрувати співробітників? (використовуйте тільки якщо у вас 1 або 2 співробітника)

en: Show your visitors some facts about your company.
uk_UA: Покажіть своїм відвідувачам деякі факти про свою компанію.

en: You can find a list of the available icons
uk_UA: Ви можете знайти список доступних іконок

en: here.
uk_UA: тут.

en: Usage example: <strong>fa-android</strong>
uk_UA: Приклад використання: <strong>fa-android</strong>

en: Show the latest news from your blog.
uk_UA: Показувати останні новини з вашого блогу.

en: First fact name
uk_UA: Назва першого факту

en: First fact value
uk_UA: Значення першого факту

en: First fact icon
uk_UA: Іконка першого факту

en: Second fact name
uk_UA: Назва другого факту

en: Second fact value
uk_UA: Значення другого факту

en: Second fact icon
uk_UA: Іконка другого факту

en: Third fact name
uk_UA: Назва третього факту

en: Third fact value
uk_UA: Значення третього факту

en: Third fact icon
uk_UA: Іконка третього факту

en: Fourth fact name
uk_UA: Назва четвертого факту

en: Fourth fact value
uk_UA: Значення четвертого факту

en: Fourth fact icon
uk_UA: Іконка четвертого факту

en: A simple list widget
uk_UA: Віджет для простих списків

en: Enter your address
uk_UA: Введіть свою адресу

en: Enter your phone number
uk_UA: Введіть свій номер телефону

en: Enter your email address
uk_UA: Введіть свою адресу e-mail

en: Display a call to action block.
uk_UA: Відображення блоку заклику до дії.

en: Enter your call to action.
uk_UA: Введіть свій заклик до дії.

en: Title for the button
uk_UA: Заголовок кнопки

en: Link for the button
uk_UA: Посилання кнопки

en: Display your contact info
uk_UA: Відображайте свою контактну інформацію

en: Title
uk_UA: Заголовок

en: Search Results for: %s
uk_UA: Результати пошуку для фрази: %s

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Встановлення плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations have been completed.
uk_UA: Усі встановлення завершено.

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed successfully.
uk_UA: %1$s встановлено успішно.

en: The installation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Починається процес встановлення. Цей процес може зайняти тривалий час на деяких системах, тому будь ласка, будьте терплячі.

note: translators: 1: plugin name, 2: action number 3: total number of actions.
en: Installing and Activating Plugin %1$s (%2$d/%3$d)
uk_UA: Встановлення та активація плагіна %1$s (%2$d/%3$d)

en: All installations and activations have been completed.
uk_UA: Усі встановлення та активації завершені.

note: translators: 1: plugin name.
en: Hide Details
uk_UA: Сховати деталі

note: translators: 1: plugin name.
en: Show Details
uk_UA: Показати деталі

note: translators: 1: plugin name.
en: %1$s installed and activated successfully.
uk_UA: %1$s встановлено та активовано успішно.

en: The installation and activation process is starting. This process may take a while on some hosts, so please be patient.
uk_UA: Починається процес встановлення та активації. Цей процес може зайняти тривалий час на деяких системах, тому будь ласка, будьте терплячі.

note: translators: 1: plugin name.
en: The installation of %1$s failed.
uk_UA: Встановити %1$s не вдалося.

note: translators: 1: plugin name, 2: error message.
en: An error occurred while installing %1$s: <strong>%2$s</strong>.
uk_UA: Сталася помилка при встановленні %1$s: <strong>%2$s</strong>.

en: Plugin activation failed.
uk_UA: Активація плагіна не вдалася.

en: No plugins are available to be installed at this time.
uk_UA: На даний час немає доступних для встановлення плагінів.

en: No plugins are available to be activated at this time.
uk_UA: На даний час немає доступних для активації плагінів.

en: Activate
uk_UA: Активувати

en: Install
uk_UA: Встановити

en: Status
uk_UA: Статус

en: Type
uk_UA: Тип

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Plugin
uk_UA: Плагін

en: Installed But Not Activated
uk_UA: Встановлено, але не активовано

en: Not Installed
uk_UA: Не встановлено

en: Recommended
uk_UA: Рекомендовано

en: Required
uk_UA: Обов’язково

en: WordPress Repository
uk_UA: Репозиторій WordPress

en: Pre-Packaged
uk_UA: Заздалегідь запаковано

en: Return to the Dashboard
uk_UA: Повернутися до Майстерні

en: Dismiss this notice
uk_UA: Пропустити це сповіщення

note: translators: 1: dashboard link.
en: All plugins installed and activated successfully. %1$s
uk_UA: Усі плагіни успішно встановлені та активовані. %1$s

en: The following plugin was activated successfully: | The following plugins were activated successfully:
uk_UA[0]: Наступний плагін було успішно активовано:

en: Plugin activated successfully.
uk_UA: Плагін успішно активовано.

en: Return to Required Plugins Installer
uk_UA: Повернутися до розділу встановлення необхідних плагінів

en: Begin activating plugin | Begin activating plugins
uk_UA[0]: Почати активацію
uk_UA[1]: Почати активацію плагінів
uk_UA[2]: Почати активацію плагінів

en: Begin installing plugin | Begin installing plugins
uk_UA[0]: Почати встановлення
uk_UA[1]: Почати встановлення плагінів
uk_UA[2]: Почати встановлення плагінів

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following plugin needs to be updated to its latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s. | The following plugins need to be updated to their latest version to ensure maximum compatibility with this theme: %1$s.
uk_UA[0]: Наступні плагіни повинні бути оновлені для забезпечення сумісності з цією темою: %1$s.
uk_UA[1]: Наступні плагіни повинні бути оновлені для забезпечення сумісності з цією темою: %1$s.
uk_UA[2]: Наступні плагіни повинні бути оновлені для забезпечення сумісності з цією темою: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following recommended plugin is currently inactive: %1$s. | The following recommended plugins are currently inactive: %1$s.
uk_UA[0]: Наступні рекомендовані плагіни наразі вимкнено: %1$s.
uk_UA[1]: Наступні рекомендовані плагіни наразі вимкнено: %1$s.
uk_UA[2]: Наступні рекомендовані плагіни наразі вимкнено: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: The following required plugin is currently inactive: %1$s. | The following required plugins are currently inactive: %1$s.
uk_UA[0]: Наступні необхідні плагіни наразі вимкнено: %1$s.
uk_UA[1]: Наступні необхідні плагіни наразі вимкнено: %1$s.
uk_UA[2]: Наступні необхідні плагіни наразі вимкнено: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme recommends the following plugin: %1$s. | This theme recommends the following plugins: %1$s.
uk_UA[0]: Для цієї теми рекомендовано наступні плагіни: %1$s.
uk_UA[1]: Для цієї теми рекомендовано наступні плагіни: %1$s.
uk_UA[2]: Для цієї теми рекомендовано наступні плагіни: %1$s.

note: translators: 1: plugin name(s).
en: This theme requires the following plugin: %1$s. | This theme requires the following plugins: %1$s.
uk_UA[0]: Ця тема вимагає наступні плагіни: %1$s.
uk_UA[1]: Ця тема вимагає наступні плагіни: %1$s.
uk_UA[2]: Ця тема вимагає наступні плагіни: %1$s.

note: translators: %s: plugin name.
en: Installing Plugin: %s
uk_UA: Встановлення плагіну: %s

en: Install Plugins
uk_UA: Встановити плагіни

en: Install Required Plugins
uk_UA: Встановити необхідні плагіни

en: Archives
uk_UA: Архіви

en: Archives: %s
uk_UA: Архіви: %s

[ctx: post format archive title]
en: Chats
uk_UA: Чати

[ctx: post format archive title]
en: Audio
uk_UA: Аудіо

[ctx: post format archive title]
en: Statuses
uk_UA: Статуси

[ctx: post format archive title]
en: Links
uk_UA: Посилання

[ctx: post format archive title]
en: Quotes
uk_UA: Цитати

[ctx: post format archive title]
en: Videos
uk_UA: Відео

[ctx: post format archive title]
en: Images
uk_UA: Зображення

[ctx: post format archive title]
en: Galleries
uk_UA: Галереї

[ctx: post format archive title]
en: Asides
uk_UA: Нотатки

[ctx: daily archives date format]
en: F j, Y
uk_UA: d.m.Y

en: Day: %s
uk_UA: День: %s

en: Month: %s
uk_UA: Місяць: %s

en: Year: %s
uk_UA: Рік: %s

en: Author: %s
uk_UA: Автор: %s

en: Tag: %s
uk_UA: Позначка: %s

en: Category: %s
uk_UA: Категорія: %s

en: Posted in %1$s
uk_UA: Опубліковано в %1$s

en: % Comments
uk_UA: Коментарів: %

en: 1 Comment
uk_UA: 1 коментар

en: Leave a comment
uk_UA: Залишити коментар

[ctx: post date]
note: translators: %s: post date.
en: Posted on %s
uk_UA: Оприлюднено %s

en: Post navigation
uk_UA: Навігація по запису

en: Newer posts
uk_UA: Новіші записи

en: Older posts
uk_UA: Старіші записи

en: Posts navigation
uk_UA: Навігація по записах

en: 15px
uk_UA: 15 пікселів

en: 30px
uk_UA: 30 пікселів

en: 45px
uk_UA: 45 пікселів

en: Mobile padding
uk_UA: Відступи в мобільному режимі

en: Here you can select a top/bottom row padding for screen sizes < 1024px
uk_UA: Тут ви можете задати верхній і нижній відступ розділу для екранів шириною до 1024 пікселів

en: Default
uk_UA: За замовчуванням

en: Background image of the row.
uk_UA: Фонове зображення розділу.

en: Background Image
uk_UA: Фонове зображення

en: Color of the row.
uk_UA: Колір розділу.

en: Color
uk_UA: Колір

en: Sydney Theme Widgets
uk_UA: Віджети теми Sydney

en: Center align the content?
uk_UA: Вирівняти вміст по центру?

en: Bottom Border Color
uk_UA: Колір нижньої межі

en: Top/bottom padding
uk_UA: Верхній і нижній відступ

en: This may or may not work. It depends on the widget styles.
uk_UA: Це може не працювати. Залежить від стилів віджета.

en: Footer color
uk_UA: Колір підвалу

en: Rows overlay
uk_UA: Нашарування розділів

en: Theme info
uk_UA: Інформація про тему

en: 1. Documentation for Sydney can be found
uk_UA: 1. Документація Sydney знаходиться

en: 2. A full theme demo can be found
uk_UA: 2. Зразок теми знаходиться

en: Nothing (only menu)
uk_UA: Нічого (тільки меню)

en: Primary color
uk_UA: Основний колір

en: Footer background
uk_UA: Фон підвалу

en: H6 font size
uk_UA: Розмір шрифту H6

en: Body font size
uk_UA: Розмір шрифту Body

en: Menu background
uk_UA: Фон меню

en: Top level menu items
uk_UA: Елементи меню першого рівня

en: Sub-menu items
uk_UA: Елементи підменю

en: Sub-menu background
uk_UA: Фон підменю

en: Header slider text
uk_UA: Текст слайдера заголовка

en: Body text
uk_UA: Текст Body

en: Sidebar background
uk_UA: Фон бічної колонки

en: Sidebar color
uk_UA: Колір бічної колонки

en: Footer widget area background
uk_UA: Фон області віджетів підвалу

en: Footer widget area color
uk_UA: Колір області віджетів підвалу

en: Site description
uk_UA: Опис сайту

en: Menu items
uk_UA: Пункти меню

en: H1 font size
uk_UA: Розмір шрифту H1

en: H2 font size
uk_UA: Розмір шрифту H2

en: H3 font size
uk_UA: Розмір шрифту H3

en: H4 font size
uk_UA: Розмір шрифту H4

en: H5 font size
uk_UA: Розмір шрифту H5

en: Site title
uk_UA: Назва сайту

en: Font sizes
uk_UA: Розміри шрифту

en: Headings fonts
uk_UA: Шрифти заголовків

en: Body fonts
uk_UA: Шрифти Body

en: Font family
uk_UA: Сімейство шрифтів

en: Three
uk_UA: Три

en: Four
uk_UA: Чотири

en: Fonts
uk_UA: Шрифти

en: One
uk_UA: Один

en: Two
uk_UA: Два

en: Select the number of widget areas you want in the footer. After that, go to Appearance > Widgets and add your widgets.
uk_UA: Оберіть кількість областей віджетів підвалу. Після цього, перейдіть то розділу Вигляд &rarr; Віджети, та додайте свої віджети.

en: Footer widget area
uk_UA: Область віджетів підвалу

en: Check this box to hide featured images on index, archives etc.
uk_UA: Позначте цей елемент, щоби ховати головні зображення на головній сторінці, в архівах, і т. д.

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Check this box to hide featured images on single posts
uk_UA: Позначте цей елемент, щоби ховати головні зображення в окремих записах

en: Featured images
uk_UA: Головні зображення

en: Hide post meta on index, archives?
uk_UA: Ховати метадані запису на головній сторінці та в архівах?

en: Hide post meta on singles?
uk_UA: Ховати метадані в окремих записах?

en: Meta
uk_UA: Мета

en: Content/excerpt
uk_UA: Вміст/уривок

en: Check this box to display the full content of your posts on the home page.
uk_UA: Позначте цей елемент, щоби відображати повний вміст записів на головній сторінці.

en: Full width (no sidebar)
uk_UA: На всю ширину (без бічної колонки)

en: Masonry (grid style)
uk_UA: Сітка

en: Full width single posts?
uk_UA: Окремі записи на всю ширину?

en: Excerpt length
uk_UA: Довжина уривка

en: Choose your excerpt length. Default: 55 words
uk_UA: Оберіть довжину уривка. За замовчуванням 55 слів.

en: Check this box to display the full content of your posts on all archives.
uk_UA: Позначте цей елемент, щоби відображати повний вміст записів у всіх архівах.

en: Blog layout
uk_UA: Розміщення блогу

en: Classic
uk_UA: Класично

en: Layout
uk_UA: Розмітка

en: Blog options
uk_UA: Параметри блогу

en: Upload your logo
uk_UA: Завантажити свій логотип

en: Contain
uk_UA: Містити

en: Disable the overlay?
uk_UA: Вимкнути нашарування?

en: Header height [default: 300px]
uk_UA: Висота заголовка сайту [за замовчуванням 300 пікселів]

en: Static
uk_UA: Статично

en: Inline
uk_UA: Лінійно

en: Centered (menu and site logo)
uk_UA: По центру (меню та логотип сайту)

en: Cover
uk_UA: Накривати

en: Header background size
uk_UA: Розмір фону заголовка

en: Upload your second image for the slider
uk_UA: Завантажити друге зображення слайдера

en: Upload your third image for the slider
uk_UA: Завантажити третє зображення слайдера

en: Upload your fourth image for the slider
uk_UA: Завантажити четверте зображення слайдера

en: Upload your fifth image for the slider
uk_UA: Завантажити п'яте зображення слайдера

en: Third slide
uk_UA: Третій слайд

en: Fourth slide
uk_UA: Четвертий слайд

en: Title for the second slide
uk_UA: Заголовок другого слайду

en: Subtitle for the second slide
uk_UA: Підзаголовок другого слайду

en: Title for the third slide
uk_UA: Заголовок третього слайду

en: Subtitle for the third slide
uk_UA: Підзаголовок третього слайду

en: Title for the fourth slide
uk_UA: Заголовок четвертого слайду

en: Subtitle for the fourth slide
uk_UA: Підзаголовок четвертого слайду

en: Title for the fifth slide
uk_UA: Заголовок п'ятого слайду

en: Subtitle for the fifth slide
uk_UA: Підзаголовок п'ятого слайду

en: Fifth slide
uk_UA: П'ятий слайд

en: Call to action button
uk_UA: Кнопка заклику до дії

en: URL for your call to action button
uk_UA: Посилання кнопки заклику до дії

en: Click to begin
uk_UA: Натисніть, щоби почати

en: Text for your call to action button
uk_UA: Текст кнопки заклику до дії

en: Menu style
uk_UA: Стиль меню

en: Sticky menu
uk_UA: Прикріплене меню

en: Sticky
uk_UA: Прикріплено

en: Slider speed
uk_UA: Швидкість слайдера

en: Site header type
uk_UA: Тип заголовка сайту

en: Select the header type for all pages except the front page
uk_UA: Оберіть тип заголовка для всіх сторінок окрім головної сторінки

en: You can add up to 5 images in the slider. Make sure you select where to display your slider from the Header Type section found above. You can also add a Call to action button (scroll down to find the options)
uk_UA: Ви можете додати до 5 зображень слайдера. Упевніться, що ви обрали де відображати свій слайдер із розділу "Тип заголовка", який знаходиться вище. Також ви можете додати кнопку заклику до дії (прокрутіть сторінку вниз, щоби знайти параметри)

en: Upload your first image for the slider
uk_UA: Завантажити перше зображення слайдера

en: Title for the first slide
uk_UA: Заголовок першого слайду

en: Subtitle for the first slide
uk_UA: Підзаголовок першого слайду

en: No header (only menu)
uk_UA: Без заголовка (тільки меню)

en: Header Slider
uk_UA: Слайдер заголовка

en: Slider speed in miliseconds. Use 0 to disable [default: 4000]
uk_UA: Швидкість слайдера в мілісекундах. Використовуйте 0, щоби вимкнути [за замовчуванням: 4000]

en: Stop the text slider?
uk_UA: Зупинити текстовий слайдер?

en: First slide
uk_UA: Перший слайд

en: Welcome to Sydney
uk_UA: Ласкаво просимо до Sydney

en: Second slide
uk_UA: Другий слайд

en: Image
uk_UA: Зображення

en: Front page header type
uk_UA: Тип заголовка головної сторінки

en: Select the header type for your front page
uk_UA: Оберіть тип заголовка для своєї головної сторінки

en: You can select your header type from here. After that, continue below to the next two tabs (Header Slider and Header Image) and configure them.
uk_UA: Тут ви можете обрати тип свого заголовка. Після цього можна налаштувати слайдер заголовка та зображення заголовка за допомогою двох вкладок унизу.

en: Full screen slider
uk_UA: Повноекранний слайдер

en: Header type
uk_UA: Тип заголовка

en: Header area
uk_UA: Область заголовка

en: General
uk_UA: Загальне

en: Site title/tagline/logo
uk_UA: Назва сайту, ключова фраза, логотип

en: Create your menu here
uk_UA: Створіть своє меню тут

en: Skip to content
uk_UA: Перейти до вмісту

en: Footer
uk_UA: Підвал

en: Sidebar
uk_UA: Бічна колонка

en: Primary Menu
uk_UA: Головне меню

en: Theme: %2$s by %1$s.
uk_UA: Тема: %2$s від %1$s.

en: Proudly powered by %s
uk_UA: Сайт працює на %s

en: https://wordpress.org/
uk_UA: https://uk.wordpress.org/

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Pages:
uk_UA: Сторінки:

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
uk_UA: Схоже, що не вдалося знайти те, що ви шукаєте. Можливо допоможе пошук.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
uk_UA: На жаль, за вашим запитом нічого не знайдено. Спробуйте інші ключові слова.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
uk_UA: Готові оприлюднити свій перший запис? <a href="%1$s">Почніть звідси</a>.

en: Nothing Found
uk_UA: Нічого не знайдено

en: Comments are closed.
uk_UA: Коментарі закриті.

en: Newer Comments &rarr;
uk_UA: Новіші коментарі &rarr;

en: &larr; Older Comments
uk_UA: &larr; Старіші коментарі

en: Comment navigation
uk_UA: Навігація по коментарях

[ctx: comments title]
en: One thought on &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s thoughts on &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[0]: %1$s коментар до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[1]: %1$s коментарі до &ldquo;%2$s&rdquo;
uk_UA[2]: %1$s коментарів до &ldquo;%2$s&rdquo;

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try one of the links below or a search?
uk_UA: Тут нічого не знайдено. Спробуйте одне з посилань нижче, або скористайтеся пошуком.

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
uk_UA: Отакої! Цю сторінку не знайдено.
